آشنایی با سرور های مجازی و سرور های تیمتاک

آشنایی با سرور های مجازی و سرور های تیمتاک

با سلام. وقت بخیر. در این پست قصد داریم تفاوت بین دو سرور تیمتاک و  سرور مجازی را خدمت شما عرض کنیم.

سرور تیمتاک

زمانی که سرور تیمتاکی را از ما خریداری میکنید، این به این معنیست که یک پورت اختصاصی برای شما باز میشود و شما میتوانید اعضای سرور خود را به آن منتقل کنید و با هم مشغول به گفتگو شوید. این سرور ها با مدیریت کامل شخص سفارش دهنده فعال میشود. شما میتوانید افرادی را که به آن ها اعتماد دارید مدیر سرورتان کنید. سرور های تیمتاکی به همراه پنل کاربری ارائه میشود. توضیحات بیشتر را در خصوص پنل کاربری میتوانید در این پست بخوانید.

سرور های تیمتاک دارای چه امکاناتی هستند؟

سؤالی که برای بیشتر کاربران و مشتریان گرامی پیش می آید این است که سرور های تیمتاک دارای چه امکاناتی هستند. باید در پاسخ به این سؤال عرض کنم که سرور های تیمتاکی دارای امکاناتی نذیر پنل کاربری مدیریت سرور، گفتگو، ساخت کانال، و آپلود فایل است. آپلود فایل بستگی به سروری که شما کاربران خریداری میکنید دارد. به عنوان مثال اگر سروری با قیمت 25 هزار تومان سفارش دهید میتوانید پنج گیگابایت آپلود فایل داشته باشید.

سرور های مجازی

سرور های مجازی یا (vps) مثل یک کامپیوتر واقعی در اختیار شما کاربران است. شما کاربران گرامی میتوانید با استفاده از برنامه ی ریموت دسکتاپ یا برنامه ی ریموت nvda (ویژه نابینایان) با این سرور مثل کامپیوتر واقعی کار کنید. سرور مجازی همیشه روشن است و به یک اینترنت نا محدود متصل است. سیستم عامل های سرور های مجازی یا ویندز هستند و یا لینوکس. که به انتخاب کاربران، یکی از این سیستم عامل ها بر روی سرور نصب میشود. (وبسایت ما سرور های مجازی با سیستم عامل ویندز را ارائه میدهد.) با خرید سرور های مجازی، شما میتوانید سرور های تیمتاکی را اجرا کنید، و علاوه بر اجرای سرور های تیمتاک با هر پورتی که خواستید، موزیک پلیر و audio box را نیز در آن فعال کنید. توجه داشته باشید که خرید audio box باید توسط خود شما انجام شود، و باید با سازنده ی برنامه ی audio box در ارتباط باشید. در نظر داشته باشید که برای فعال سازی سرور تیمتاکی که دوست دارید دارای موزیک پلیر و audio box به صورت هم زمان باشد حد اقل باید سروری با رم سه و بالا تر را خریداری کنید. اما برای فعالسازی سرور تیمتاکی که فقط مایل هستید موزیک پلیر داشته باشید سروری با رم یک گیگابایت هم کفاف شما کاربران را میدهد. در نظر داشته باشید که سرور های مجازی ارائه شده توسط وبسایت ما بدون پنل کاربری ارائه میشود، اما 24 ساعت شبانه روز، حتی در روز های تعطیل پاسخگوی سؤالات و مشکلات شما کاربران گرامی هستیم. برای خرید سرور مجازی با رم دو، (سرور داخلی و یا خارجی را باید پس از سفارش در ارسال یک تیکت مشخص کنید) میتوانید از این لینک استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای خرید از وبسایت ما باید در وبسایت ما ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian