نوشته های وبسایت

کاربران گرامی با سلام. مفتخریم به اطلاع شما برسانیم که از این پس، در صفحه محصولات شما میتوانید سرور های تیمتاکی را با tt_player یا audio box از ما خریداری کنید.. همچنین میتوانید آموزش صوتی و ویدیو ای کار با audio box را از آخر همین نوشته دانلود کنید خرید سرور های تیمتاک. همانطور که میدانید خرید سرور های تیمتاک با پنل کاربری مدیریت، نسبت به خرید یک سرور مجازی و کانفیگ یک سرور تیمتاک ارزان تر است. پنل های کاربری با کلیه امکانات نیاز شما را بر طرف میکند. امکاناتی مثل خاموش و روشن کردن سرور تیمتاکی، امکان دسترسی به گزارشات سرور در هر ساعت از شبانه روز، تنها با کلیک بر روی دکمۀ درخواست گزارشات سرور، امکان restart کردن سرور تیمتاکی از محیط پنل. سرور های تیمتاک نا محدود هستند و شما برای ساخت کاربر، و یا ساخت کانال ها محدودیتی از سمت ما دریافت نمیکنید. همچنین پهنای…

Read more

با سلام. وقت بخیر. در این پست با شما هستیم، با آشنایی با افزونه ریموت ویژه صفحهخوان nvda و معرفی هاست ریموت jm-hosting برای اتصال به ریموت nvda.

Read more

با سلام خدمت کلیه کاربران و بازدید کنندگان وبسایت jm-hosting.ir در این پست با معرفی شاعر و هنرمند نابینا، سرکار خانم مریم مجدی در خدمت شما کاربران هستیم.

Read more

nvda remote logo

با سلام در این پست با ما همراه باشید تا به تور کامل شما را با صفحه خوان nvda آشنا کنیم.

Read more

با سلام. وقت بخیر. در این پست قصد داریم تفاوت بین دو سرور تیمتاک و  سرور مجازی را خدمت شما عرض کنیم.

Read more

با سلام. در این نوشته قصد داریم شما را با فعالیت های این وبسایت آشنا کنیم.

Read more

8/8
en_AUEnglish (Australia)