نوشته های وبسایت

در این پست شما به صورت کامل با روش خرید audio box آشنا میشوید. اگر شما هم میخواهید در سرور تیمتاکی خود tt player داشته باشید لطفا تا آخر این نوشته با ما باشید audio player چیست؟ tt player و یا همان audio player برنامه ای کمکیست که میتوان با استفاده از آن: محتوای سایت های youtube.com و یا aparat.com را به صورت صوتی در سرور تیمتاک شنید فایل های در حال پخش را به صورت صوتی دانلود کرد یک لینک موزیک و یا رادیو آنلاین و یا شبکه تلوزیونی آنلاین را به صورت صوتی شنید. تفاوت aparat.com و youtube.com: شما در audio box میتوانید از دو سایت نام برده برای سرچ فایل های مورد نظر خود استفاده کنید. پیشنهاد ما youtube.com است زیرا از نظر منابع کامل تر از آپارات است.     امکانات audio box tt_player یا audio_player امکانات خوبی را به شما کاربران میدهد تا بتوانید برای…

ادامه مطلب …

با سلام. وقت بخیر. در این پست با شما هستیم، با آشنایی با افزونه ریموت ویژه صفحهخوان nvda و معرفی هاست ریموت jm-hosting برای اتصال به ریموت nvda.

ادامه مطلب …

با سلام خدمت کلیه کاربران و بازدید کنندگان وبسایت jm-hosting.ir در این پست با معرفی شاعر و هنرمند نابینا، سرکار خانم مریم مجدی در خدمت شما کاربران هستیم.

ادامه مطلب …

nvda remote logo

با سلام در این پست با ما همراه باشید تا به تور کامل شما را با صفحه خوان nvda آشنا کنیم.

ادامه مطلب …

با سلام خدمت بازدیدکنندگان و کاربران گرامی وبسایت jm-hosting.ir

در این پست

ادامه مطلب …

به نام خدا. با سلام. وقت بخیر. شما کاربران گرامی وبسایت jm-hosting برنامه محبوب تیمتاک رابرای

ادامه مطلب …

با سلام. وقت بخیر. در این پست قصد داریم تفاوت بین دو سرور تیمتاک و  سرور مجازی را خدمت شما عرض کنیم.

ادامه مطلب …

با سلام. در این نوشته قصد داریم شما را با فعالیت های این وبسایت آشنا کنیم.

ادامه مطلب …

8/8
fa_IRفارسی